درباره موسسه هنری نمآباد

 

موسسه هنری فیلمسازی نمآباد (هما نیکخواه پندار پایا) با شناسه ملی : 14008711313 و شماره ثبت : 48439 درعرصه‌ی فرهنگ و هنر دارای سوابق و فعالیت های متعددی می باشد.

به این ترتیب که موسسه نمآباد بستری را فراهم نموده تا افرادی که از کودکی رویای بازیگری به سر دارند بتوانند همراه با تیم حرفه ای و کار بلد به رویای خویش جامه عمل بپوشانند.

در این جا به تجربیاتی که هنرجویان نمآباد توانستند کسب کنند اشاره می کنیم:

– دوره های بازیگری و اجرای نمایش، تله تئاتر و فیلم تئاتر با جناب آقای کامران تفتی

– دوره های فن بیان و مجری گری با جناب آقای نیما کرمی و سرکار خانم نجمه جودکی

– دوره بازیگری مقابل دوربین و بازی در فیلم های کوتاه با جناب آقای مسعود آب پرور

نمایش استوری های عزرائیل: ما مردیم و از مرگ گریزی نیست…

 هدف از اجرای این نمایشنامه بیداری مخاطبان است، بی شک همه ی ما به مرگ فکر کرده و تصور بخصوصی از آن داریم. استوری های عزرائیل در دی ماه  سال 98 به مدت 10 شب بر روی صحنه تئاتر در تماشاخانه سیمرغ با استقبال بی نظیر علاقه مندان برگزار شد.

طراح وکارگردان: کامران تفتی                                تهیه کننده: موسسه هنری فیلمسازی نمآباد

 

نمایش هملت: نمایش هملت در سال 99 در سالن مجموعه فرهنگی و هنری برج آزادی با حضور 105 بازیگر که برای اولین بار صحنه را تجربه نمودند به اجرا درآمد، این تعداد را می‌ توان رکورد بیشترین تعداد بازیگر هنرجویان روی صحنه‌ی نمایش دانست. این نمایشنامه به دلیل استقبال زیادی که داشت بلیط در همان دقایق اول بفروش رفت. بازیگران هملت 5 شب در مقابل اساتید، بازیگران، پیشکسوتان و کارگردان ها اجرای درخشانی، در صحنه از خود به نمایش گذاشتند.

طراح وکارگردان: کامران تفتی                                       تهیه کننده: موسسه هنری فیلمسازی نمآباد

                                                   

نمایش شازده کوچولو: علاقه مندان به بازیگری پس از دوره ای کامل از آموزش بازیگری اولین تجربه‌ی حرفه ای خود را مقابل تماشاچیان کسب خواهند کرد، شازده کوچولو به صورت تئاتر با حضور 110 بازیگر به مرحله اجرا درخواهد آمد.

 

تله فیلم تنهایی تهران: در فیلم تئاتر تنهایی تهران این دردها با روایتی جدید و جذاب به تصویر درآمده تا شاید تجربه ای باشد برای کوچ نکرده ها، بالادستی ها، ضعیف ترها و یا…

حضور در این تله فیلم باعث شد، هنرجویان تجربه‌ی واقعی، در مقابل دوربین های فیلمبرداری و استودیو داشته باشند و رزومه ای قوی برای بازی در فیلم تئاتر به کارگردانی آقای کامران تفتی را کسب کنند.

طراح وکارگردان: کامران تفتی                                          تهیه کننده: موسسه هنری فیلمسازی نمآباد

 

فیلم اجتماع غریبه: انسان خوشبخت نمی‌شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد.

منظور از آسیب های اجتماعی چیست؟

آسیب های اجتماعی ریشه در بی نظمی ها، پیامدهای نامطلوب دارد که این آسیب ها باعث رنجش روانی، جسمی و مادی جامعه می‌شوند. به نظر میاد الگو برداری از جوامع دیگر صحیح نیست چون آسیب های اجتماعی ارتباط کاملی با سنت هر جامعه دارد و هر جامعه بنا بر سیاست های خودش، با دردهای جامعه روبه رو می‌شود. در این پروژه به کارگردانی آقای مسعود آب پرور می‌توانیم با این دردها روبه رو شویم، در این فیلم بازیگران ما توانستند تجربه ای نزدیک و مستقیم همانند یک پروژه ی سینمایی با عوامل مشابه را در لوکیشن خاص کسب کنند.

طراح: مسعود آب پرور                                      تهیه کننده: موسسه هنری فیلمسازی نمآباد